Polityka prywatności

Polityka prywatności aplikacji mobilnej "Radio Włocławek"

Niniejszy dokument opisuje politykę prywatności aplikacji mobilnej "Radio Włocławek" zwanej dalej Aplikacją. Podmiotem odpowiedzialnym za prawidłowe świadczenie usług, w ramach Aplikacji jest: MarMedia Marcin Dorota ul. Fredry 12 lokal 42, 87-800 Włocławek, zwane dalej Administratorem.

Administrator przykłada wielką wagę do respektowania praw Użytkowników Aplikacji, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności.

Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat tego w jaki sposób gromadzimy, przetwarzamy i wykorzystujemy informacje o użytkownikach Aplikacji oraz w jaki sposób dbamy o ochronę prywatności Użytkowników, stosując odpowiednie rozwiązania technologiczne.

Użytkownikiem określamy każdego, kto poprzez Aplikację zainstalowaną na urządzeniu mobilnym np. telefonie komórkowym, tablecie, korzysta z dostępnych w niej funkcjonalności. Instalując Aplikację, Użytkownik jednocześnie akceptuje zasady opisane w niniejszym dokumencie. W przypadku gdy Użytkownik nie wyraża zgody na poniższe zasady, prosimy o niezatwierdzanie zgody na instalację Aplikacji lub odinstalowanie Aplikacji.

 

Przetwarzanie danych osobowych użytkowników aplikacji "Radio Włocławek"

Użytkownik, podczas realizacji procesu instalacji Aplikacji, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez MarMedia Marcin Dorota z siedzibą we Włocławku przy ul. Fredry 12 lokal 42, 87-800 Włocławek, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych informuje się, że administratorem danych osobowych jest MarMedia Marcin Dorota z siedzibą przy ul. Fredry 12 lokal 42, 87-800 Włocławek.

Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez MarMedia Marcin Dorota z siedzibą we Włocławku przy ul. Fredry 12 lokal 42, 87-800 Włocławek, w celu otrzymania drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej informacji dotyczących aplikacji mobilnej, w myśl przepisów ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. 2017r. poz.1219)
Administrator – MarMedia Marcin Dorota wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dane osobowe Użytkownika będą:

  • udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa
  • przetwarzane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych

Aplikacja nie przechowuje danych Użytkownika. W Aplikacji wymagane jest wyrażenie zgody na dostęp do aparatu/kamery/mikrofonu w urządzeniu. Z chwilą wykonania zdjęcia/filmu/nagrania audio lub wybrania go z galerii użytkownik przesyła dane Użytkownika do właściciela aplikacji.

Właściciel aplikacji nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego.

Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Użycie Aplikacji

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podczas korzystania z Aplikacji, w obsługujących je sklepach, automatycznie zbierane są statystyki użycia aplikacji. Dane te nie są danymi osobowymi i nie pozwalają na zidentyfikowanie tożsamości użytkownika Aplikacji.

 

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących prywatności prosimy o kontakt na poniższy adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.